Про нас

Ідею створення медичного центру «Мед Парк» майже п'ять років виношувала команда фахівців Дитячого Центру Здоров'я ім. Анни Мазуренко. Ми шукали шляхи втілення та реалізації нашого бачення сучасної медичної клініки, де основною ціллю є комплексний підхід до лікування та відновлення пацієнтів, а також опіка над всією сім'єю завдяки співпраці двох центрів. 

Філософія медичного центру базується на принципах комплексного підходу до лікування пацієнта, адже добробут людини залежить від взаємозв'язку фізичних, психологічних, емоційних та духовних станів. У багаторічній лікарській практиці ми переконалися, що тільки враховуючи всі фактори життя людини можна по-справжньому допомогти пацієнту. Фахівці медичного центру «Мед Парк» розуміють, що здоров'я пацієнта є цілісним — поєднує тіло, дух та душу.

Відтак, «Мед парк» — це перший медичний центр у Львові, який також дбає про ментальне здоров'я пацієнтів. 

Медичний директор Віталіна Кушнір


Принципи нашої роботи

  • Ми надаємо комплексну медичну та психологічну допомогу дорослим;
  • Ми розглядаємо організм як систему;
  • Ми працюємо над запобіганням хвороби;
  • Ми керуємось принципами доказової медицини;
  • Ми зберігаємо лікарську таємницю;
  • Ми намагаємось зрозуміти кожного відвідувача;
  • Ми вчимо пацієнта любити себе та дбати про своє здоров'я;
  • Ми працюємо командою, щоб вирішити проблему однієї людини.

Медичний центр «Мед Парк» — є недержавним приватним закладом, що також працює на принципах соціального підприємництва. За підтримки Української Федерації Америки (УФА) ми розпочали проєкт безоплатної допомоги сім'ям учасників АТО/ООС.

Якісне надання медичних послуг дорослим, які звертаються по допомогу з приводу здоров’я, як соматичного, так і психічного. У своїй роботі ми ставимо акцент на запобіганню хвороб, супроводу всієї сім’ї та виявленню психологічного дисбалансу у житті пацієнта.

Ми прагнемо надати доступ якнайбільшій кількості людей до якісної та комплексної, медичної допомоги. Зростати професійно, вибудовувати ефективну співпрацю команди та бути модельною інституцією, що ширитиме принцип роботи міжпрофесійних команд, що працюють з дорослими.

Базуючись на наших знаннях та досвіді, ми прагнемо створити нову цінність — культуру здоров’я, щоб поширити її в сім’ї, родини, спільноту, де психічне здоров’я не менш важливе, ніж здоров’я фізичне.


Ми об'єднюємо добрих фахівців, щоб якісно та комплексно дбати про здоров'я пацієнта. Для кожного пацієнта ми підбираємо індивідуальний шлях до гарного самопочуття. Сімейний лікар ефективно діагностує проблему пацієнта виключаючи проблеми соматичного характеру, та за необхідністю і бажанням пацієнта, скеровує до фахівця з ментального здоров'я.

Лікарі використовують лише ті методи роботи, які мають доказову базу та є в протоколах країн Західної Європи та Північної Америки. Клінічні протоколи мають сучасні та науково обґрунтовані стандарти допомоги, які спрямовані на гармонійне відновлення як фізичного, так і психічного здоров’я.

Завдяки співпраці із Дитячим Центром Здоров'я ім. Анни Мазуренко наші спеціалісти отримують знання у лікарів з багаторічним досвідом роботи, зокрема у заслуженого лікаря України Яреми Возниці.