Ментальні сценарії думок

Як усе приємне в нашому житті, так і будь-яка хвороба, є результатом сценаріїв мислення, які формують наш досвід.

Протягом життя ми переживаємо багато сценаріїв, які творять нас, як особистість і суттєво впливають на якість життя.

Гарні, позитивні сценарії стають запорукою чудового настрою і позитивного досвіду. А от негативні - створюють неприємні переживання та шкідливі впливи.

Аби назавжди позбутись тої чи іншої хвороби, ми маємо попрацювати цілісно з індивідуальним впливом на організм за допомогою медицини, і психологічно, щоб зруйнувати ментальну причину захворювання. Але найчастіше ми не можемо самостійно знайти глибинної внутрішньої проблеми і потребуємо мудрого провідника з особистісним підходом і професійною компетенцією.

Ментальні сценарії думок, як фундамент, або рушійна сила нашого життя. Критика, гнів, провина, образа – та база, яка формує нездужання в нашому організмі. Значно простіше відпустити ці негативні сценарії з наших думок, доки ми здорові, ніж намагатися викорінити їх, коли нас охоплює паніка і єдиним методом вирішення проблеми стає хірургічне втручання, або пожиттєва залежність від медичних препаратів.

Проте, ми маємо пам’ятати, що в кожній ситуації нашого життя є потреба.

По-іншому ми б з нею не зустрілися. Симптоми є лише зовнішнім виявом, а для подолання проблеми потрібно заглибитись в середину. Побільше практикувати позитивних емоцій, любові, миру, радості та схвалення себе, а ключовою метою зробити щасливе і здорове життя в злагоді і гармонії з власним внутрішнім світом.

Проаналізуйте власне життя, знайдіть за допомогою спеціаліста з психічного здоров’я ментальну причину і сформуйте новий сценарій мислення, який стане основною зброєю проти недуги.