Блог /

Психіатр: знімаємо стигму. Що потрібно знати, йдучи на прийом.

Психіатрія – річ дуже делікатна. Наша психіка – безцінна. Щоб уникнути розчарування, вкрай важливо знайти фахівця-професіонала, щоб отримати правильну діагностику, чутливе ставлення, правильно підібрані ліки.

Психічні розлади – це не тільки проблеми зі сном, настроєм, думками чи стосунками. Але й з тілом. Ментальне та соматичне здоров’я дуже тісно пов’язані. Тому, йдучи на прийм до психітра обовязково візьміть з собою інші обстеження та усю інформацію про ваші соматичні захворювання.

Кожний з нас унікальна неповторна особистість. Щоб правильно підібрати медикаменти, лікарю потрібна широка картина та максимальна інформація про ваше здоров’я. Часом, лікування слід коригувати через індивідуальні реакції. Це нормально і до цього слід бути готовим.

Побутує стигма, що призначені психіатром медикаменти, можуть зробити з людини «овоч». Проте, через неактуальність, цю стигму давно пора знімати! Рівень сучасної медицини давно дуже суттєво виріс! А під супроводом компетентного лікаря, правильно підібрана терапія в короткі терміни дозволить почуватись краще.

Медикаментозне лікування може суттєво допомогти. Проте, окрім медикаментів, дуже важливо змінити життєві навички, світогляд, підхід до вирішення запитів у житті. Тому дуже важливим компонентом є додаткова підтримка: психотерапія. Тому лікар-психіатр може порекомендувати психотерапію для досягення найкращих результатів.

У Медичному Центрі "MedPark" консультує лікар-психіатр з багаторічним досвідом. Лікар працює практично з усім спектром психічних розладів у дорослих (депресивні, тривожні, психотичні, післяпологові, органічні, посттравматичні та інші).

Не варто чекати, боятися, затягувати. Сучасна психіатрія - це конфеденційно, безпечно, ефективно.