Блог /

Знижка на вакцину «Превенар 13» та «Менактра» - 15%!

Запрошуємо на щеплення вакцинами «МЕНАКТРА» та «ПРЕВЕНАР 13» за акційною ціною – 3550 гривень. Для наших декларантів, які вже зробили щеплення вакциною «Превенар 13» акційна ціна на Менактру – 1250 гривень. Консультація лікаря, а також спостереження після введення вакцини в центрі — у подарунок!

Показання для застосування

ПРЕВЕНАР-13 — це пневмококова вакцина, яка використовується для захисту немовлят, маленьких дітей та дорослих від хвороб, спричинених бактерією Streptococcus pneumoniae. Це патогенна бактерія, яка передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Вона є збудником таких захворювань, як пневмонія, плеврит, бактеріальний менінгіт, бронхіт, синусит, гострий середній отит, артрит, ендокардит, сепсис. Пневмокок також часто ускладнює перебіг грипу. Країна виробник препарату — Великобританія.

МЕНАКТРА — це менінгококова інфекція, яка дозволить уникнути гнійного менінгіту, сепсису, менінгоенцефаліту, поліорганної недостатності та інших тяжких уражень, викликаних бактерією менінгококом і її наслідків. Менінгокок передається повітряно-крапельним шляхом або при прямому контакті через респіраторні виділення хворих людей. Захворіти також можна й від здорових носіїв. Особливо вразливими є діти до 1 року. Країна виробник препарату — США.

Коли можна робити щеплення

Щеплення можна робити у будь-яку пору року, навіть тоді, коли у вашому регіоні вже зафіксовані спалахи інфекцій.

Чи можна вакцинуватись двома вакцинами одночасно

У випадку даних вакцинальних препаратів можна робити щеплення як одночасно, так і з будь-яким інтервалом.

Кому підходить вакцина «Менактра» та «Превенар-13»

Превенар підходить діткам від шести тижнів, Менактра — від дев’яти місяців. Обидві вакцини також підходять дорослим. 

Акційна пропозиція діятиме з 10 лютого по 10 березня у Медичному Центрі «Мед Парк», а також для дітей у Дитячому Центрі Здоров’я ім. Анни Мазуренко. Встигніть захиститись від менінгококової та пневмококової інфекцій.

Для запису на щеплення телефонуйте: (096) 703-59-58.