На даний час ми призупинили укладення декларацій

Якщо ви бажаєте стати у чергу на запис — телефонуйте чи надішліть смс у viber, щоб залишити свої дані.

Щойно відкриється новий запис на укладення декларації — ми повідомимо вас першими!

Пацієнти, які уклали декларацію з сімейним лікарем «Мед Парк», отримують безкоштовні послуги первинної медичної допомоги. Сімейний лікар спостерігає за станом здоров’я пацієнта, ставить діагноз, лікує поширені хвороби, травми, отруєння тощо. За потреби виписує направлення до вузького спеціаліста — лора, ендокринолога, хірурга або ж іншого фахівця. Пацієнт самостійно може обрати спеціаліста до якого хоче на прийом — це може бути, як державна, так і приватна медична установа. Сімейний лікар також виписує рецепти на ліки, в тому числі за програмою «Доступні ліки».

Аналізи та дослідження

За потреби сімейний лікар скеровує пацієнта на безоплатні аналізи:

  • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою;
  • Загальний аналіз сечі;
  • Глюкоза крові;
  • Загальний холестерин;
  • Вимірювання артеріального тиску;
  • Електрокардіограма;
  • Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.

Інші дослідження та аналізи виконуються за направленням сімейного лікаря у закладах спеціалізованої допомоги.

Вакцинація

Сімейний лікар слідкує за вакцинацію пацієнта згідно з календарем щеплень. Пацієнти, які уклали декларацію з сімейним лікарем медичного центру «Мед Парк», можуть безоплатно проконсультуватись з лікарем перед вакцинацією, а також отримати вакцину, яка безоплатно гарантована державою.

Для декларантів МЦ «Мед Парк» діє система знижок на комплексні програми обстеження та консультації деяких вузьких спеціалістів

Дізнайтеся більше про наші новини та акції у соціальних мережах :-)

Запитання, які часто ставлять

Так, фахівці медичного центру «Мед Парк» готові в онлайн-режимі консультувати та відповідати на запитання пацієнтів будь-яким зручним для вас способом (Viber, Skype, Zoom, телефонічно та іншим).

Це оновлена урядова програма реімбурсації, яку з 1 квітня 2019 року адмініструє Національна служба здоров'я України. Реімбурсація - це механізм повної або часткової оплати лікарських засобів, що включені до деталізованого опису з бюджету. Аби мати змогу отримат електронний рецепт, слід укласти декларацію.

Укласти декларацію з педіатром можна у нашому Дитячому Центрі Здоров’я ім. Анни Мазуренко (м. Львів, вул. Стуса, 38А). За детальною інформацією необхідно зателефонувати у кол-центр за номерами (067) 235-80-42, (050) 341-24-42.

У медичному центрі «Мед Парк» працює швидка медична допомога, лікарі якої перевозять хворих пацієнтів, а також супроводжують різноманітні заходи. Детальніше про швидку медичну допомогу можна прочитати на сайті ambu.com.ua.