Програма психологічної допомоги для молоді "Місце для Тебе"

Часом трапляються періоди в житті, коли ми переживаємо зміни, до яких потрібно адаптуватись, чи потрапляємо в ситуації, з яких не бачимо виходу, переживаємо напругу, виснаження, стрес, не можемо визначитись у прийнятті важливого рішення. Університетські роки можуть бути саме таким часом. Навчання, складнощі в романтичних та дружніх стосунках, відділення від батьків та пошук власних шляхів - іноді це все дуже «тисне на голову», проявляючись тривогою, невпевненостю в собі, а можливо і панічними нападами, проблемами з соматичним здоров’ям, відчуттям хронічної втоми, проблемами самооцінки, та інше.

Студентські часи прийнято вважати "найкращим періодом в житті", але не завжди так виходить. Часом, це якраз той період, коли ми почуваємось найбільш незахищеними, самотніми, і здається, що немає до кого звернутись.

«Місце для тебе» - проект, створений для того, щоб підтримати студентів та молодь, які переживають труднощі. Що ми пропонуємо? 30 сесій індивідуальної психотерапії від молодих психологів, які є кандидами у психотерапевти в напрямі психоаналіз за пільговою ціною (200-300 грн).

Для кого?

1) Якщо Вам ще немає 23 років, Ви ще не працюєте і звертаєтеся самостійно.

2) Якщо Ви готові працювати над розширенням розуміння себе, інших та світу.

Телефон: (096) 703-59-58, Пн-Пт: 9-18