Програми / Дієтологія

Схуднення без дієти

Це ретельно продумана програма, яка допоможе сформувати вам нові звички здорового способу життя за 1 місяць

Медичний центр «Мед Парк» пропонує комплексну програму схуднення та підтримки здорового способу життя «Схуднення без дієти». Незалежно від того хочете ви позбутись зайвої ваги, оздоровити організм чи навчитись правильно харчуватись, сертифіковані фахівці, лікар-дієтолог, фізичний терапевт та фітнес-тренер, допоможуть досягти ваших цілей. Кожний організм людини унікальний — те, що працює для однієї людини, може не працювати для вас. Під час консультації ми обговоримо цілі та задачі, які нам необхідно досягти протягом місяця.

Якщо ви мріяли про ідеальне харчування за вашими правилами – про схуднення під керівництвом фахівців, без строгих рамок і обмежень – формат «схуднення без дієти» від медичного центру «Мед парк» – це те, що вам потрібно для досягнення ваших цілей.

Що включає програма?

Харчування

Лікар-дієтолог медичного центру «Мед Парк» є сімейним лікарем. Фахівець володіє необхідними знаннями з фізіології людини і нутриціології, щоб підібрати індивідуальне харчування, яке підійде саме для вас з урахуванням віку, статі, початкової ваги, спадковості, стану здоров’я, рівня фізичної активності, стресу, особливостей харчової поведінки та інше. Дієтолог навчить вас складати збалансований раціон, який забезпечує організм всіма необхідними поживними речовинами: мікро- і макронутрієнтами. Такий підхід дозволяє отримати достатню кількість знань та вмінь, щоб після консультацій ви вміли правильно харчуватись, контролювали вагу і стан здоров’я.

Тренування

Ваші тренування проходитимуть у медичному центрі «Мед Парк» у фітнес-залі під керівництвом професійного фітнес-тренера, яка розробила власну методику фізкультурно-оздоровчої програми Smart-фітнес. Тренер визначить рівень вашої фізичної активності та побудує заняття відповідно до ваших цілей та потреб. Деякі тренування проходитимуть на свіжому повітрі. Вже через місяць ваше тіло помітно зміниться, а ви навчитесь фізичним вправам, які можете самостійно виконувати вдома, щоб зберегти результат.

Кінезіотейпування

Ви отримаєте курс з кінезіотейпування, який ефективно працюватиме в комплексі з фізичними вправами та правильним харчуванням для усунення зайвої ваги. Кінезіологічні тейпи — це кольорові стрічки, якими обклеюють проблемні зони тіла, вони прискорюють процес позбавлення від жирових відкладень внаслідок активізації лімфатичного обміну. Тейпи також допомагають людям зі слабкими м’язами та покращують ефект при тренуваннях.

Що ви отримуєте протягом місяця?

Супровід лікаря дієтолога зі складанням індивідуального раціону
Щоденна підтримка фахівців та відповіді на запитання протягом програми
База необхідної інформації
Рекомендації щодо здорового харчування
Корекція раціону тут і зараз
Щоденник харчування
Тренування у фітнес-залі 2 рази на тиждень
Контроль результатів та мотивація
Індивідуальний підхід: врахування ваших фізичних можливостей, способу життя
Робота над помилками

Оточіть своє тіло турботою та любов’ю і вже після програми на вас чекає нове життя без шкідливої їжі, повноцінний сон, радість від тренувань, підвищення самооцінки, легкість у животі та позитивні емоції. Ви отримаєте необхідну кількість знань та вмінь, щоб після завершення програми, самостійно складати збалансований раціон, контролювати вагу і стан свого здоров’я.

Телефонуйте за консультацією

Запитання, які часто ставлять

Для жінок та чоловіків будь-якого віку та рівня підготовки. Для тих, хто хоче поліпшити здоров’я, навчитись правильно харчуватись та безпечно тренуватись. Навантаження зростатимуть поступово, у разі необхідності, ми завжди можемо внести корективи у програму тренувань — полегшити або ускладнити вправу. Головне — повідомляти про свої відчуття фітнес-тренеру.

Авторська фізкультурно-оздоровча програма «Smart-фітнес» містить силові вправи, гімнастику, елементи йоги та пілатесу.

Ми не використовуємо дієти, ми пропонуємо змінити погляди на своє харчування — ви дізнаєтесь нові рецепти та випрацюєте нові харчові звички за допомогою та підтримкою лікаря-дієтолога. Завдяки такому підходу ви навчитесь будувати збалансований раціон, який забезпечить ваш організм всіма необхідними поживними речовинами: мікро- і макронутрієнтами з урахуванням ваших харчових вподобань та непереносимостей без жорстких обмежень та шкоди організму.

Так, під час консультації ми обговоримо ваші цілі та задачі — розглянемо варіанти та способи досягнення цілей з урахуванням ваших побажань.