Як укласти декларацію з сімейним лікарем

1. Для того, щоб укласти декларацію онлайн, зателефонуйте адміністратору за номером +38 (096) 703-59-58.

2. Для того, щоб укласти декларацію безпосередньо у медичному центрі, візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон (середній час укладення декларації триває 10-15 хвилин).


Первина медична допомога для людей, що уклали декларацію в "Мед Парк" - БЕЗОПЛАТНА!

Не гайте часу – укладіть угоду з нашим лікарем і ви можете бути спокійними за здоров’я сім’ї та ваше власне!
Чекаємо на вас!)

Послуги /

Сімейний лікар

Консультація, рецепти, довідки, спостереження за станом здоров’я

Сімейний лікар — це фахівець широкого профілю, який надає первинну медичну допомогу, з’ясовує причини виникнення хвороби, направляє на обстеження, ставить попередній діагноз та призначає лікування. При виявленні перших ознак будь-якої хвороби саме сімейний лікар може грамотно провести діагностику вашого організму.

До компетенцій сімейного лікаря входять

 • первинний прийом пацієнта при захворюванні;
 • огляд, збір анамнезу, постановка попереднього діагнозу, видача рецептів на ліки;
 • консультація та ведення пацієнтів з захворюванням на covid-19;
 • динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнта; направлення на додаткове обстеження (лабораторні аналізи, діагностичні процедури: ЕКГ, УЗД та інше);
 • консультації щодо призначення лікування або направлення до вузькопрофільного фахівця (за результатами обстеження);
 • вакцинація;
 • видача рецептів за державною програмою «Доступні ліки» для декларантів «Мед Парк»;
 • оформлення лікарняних листів та інших документів непрацездатності для декларантів «Мед Парк».

Сімейний лікар медичного центру «Мед Парк» використовує лише ті методи роботи, які мають доказову базу та є в протоколах країн Західної Європи та Північної Америки. Клінічні протоколи мають сучасні та науково обґрунтовані стандарти допомоги, які спрямовані на гармонійне відновлення як фізичного, так і психічного здоров’я. Ви можете бути повністю впевнені, що отримаєте якісні, професійні послуги, підібрані з урахуванням всіх індивідуальних особливостей організму та характеру захворювання.

Записатись на прийом до сімейного лікаря без зволікань варто, якщо у вас з'явилися будь-які скарги щодо стану здоров'я!

Наш сімейний лікар

Ольга Ошуркова

Сімейний лікар, дієтолог

Переваги медичного центру Мед Парк

 1. Ми надаємо комплексну медичну та психологічну допомогу — у багаторічній лікарській практиці ми переконалися, що тільки, враховуючи всі фактори життя людини, можна по-справжньому допомогти пацієнту, адже наш добробут залежить від взаємозв'язку фізичних, психологічних, емоційних та духовних станів. Сімейний лікар ефективно діагностує, лікує, а за потреби направляє пацієнта до вузького спеціаліста, також за необхідністю і бажанням, скеровує до фахівця з ментального здоров'я.
 2. Ми безоплатно надаємо первинні медичні послуги в межах гарантованої державою «Програми первинної медичної допомоги для мешканців», що уклали/переуклали декларації із сімейними лікарями клініки «Мед Парк».
 3. Програма профілактичних щеплень.
  • Багаторічний досвід вакцинації у Львові під керівництвом заслуженого лікаря України Яреми Возниці;
  • Застосовуємо лише сучасні протоколи та календарі щеплення;
  • Здійснюємо сезонну вакцинацію від грипу всієї сім'ї;
  • Проводимо вакцинацію вагітних.
 4. Висока якість клінічних лабораторних обстежень. Забір крові здійснюється з ПН-ПТ з 8:45 до 11:00 у власній лабораторії. Результати загального аналізу крові та сечі – того ж дня, по обіді. За скеруванням сімейного лікаря для декларантів «Мед Парк» – БЕЗОПЛАТНО! Забір крові для біохімічних, імунологічних та інших обстежень в лабораторію.
 5. Завдяки співпраці із Дитячим Центром Здоров’я ім. Анни Мазуренко ми опікуємось всією сім’єю (мама, тато, дитина).

Запитання, які часто ставлять

Так, у МЦ «Мед Парк» можна укласти декларацію з сімейним лікарем. Для того, щоб укласти декларацію, необхідно зателефонувати адміністратору, який вас проконсультує. Пацієнти, які уклали декларацію з сімейним лікарем медичного центру «Мед Парк», отримують безоплатну якісну первинну медичну допомогу, гарантовану в межах державної програми. Окрім цього, декларанти Мед Парк отримують знижки на деякі інші послуги нашого медичного центру.

 • Первинна консультація терапевта / сімейного лікаря – 400 грн.
 • Повторна консультація у терапевта / сімейного лікаря з приводу первинного звернення – 250 грн.
 • Консультація сімейного лікаря для декларантів – безоплатно.

Так, фахівці медичного центру «Мед Парк» готові в онлайн-режимі консультувати та відповідати на запитання пацієнтів будь-яким зручним для вас способом (Viber, Skype, Zoom, телефонічно та іншим).

Укласти декларацію з сімейним лікарем для дитини можна у нашому Дитячому Центрі Здоров’я ім. Анни Мазуренко (м. Львів, вул. Стуса, 38А). За детальною інформацією необхідно зателефонувати у кол-центр за номерами (067) 235-80-42, (050) 341-24-42.

У медичному центрі «Мед Парк» працює швидка медична допомога, лікарі якої перевозять хворих пацієнтів, а також супроводжують різноманітні заходи. Детальніше про швидку медичну допомогу можна прочитати на сайті ambu.com.ua.